حضور هیئت‌های تجاری ۱۵ کشور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران

به گزارش خبرگزاری مهر، ادریس مازندرانی، اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه در تقویت صادرات به ویژه در شرایط کنونی تحریم‌ها و نوسانات ارزی بسیار مؤثر است و می‌توانند نتایج بسیار مطلوبی را به همراه داشته باشد.
وی افزود: در این نمایشگاه از ۱۵ کشور، هیئت‌های تجاری دعوت شدند و از حضور آنها می‌توان در جهت تقویت صادرات استفاده کرد و نتایج مثبتی را شاهد بود.
رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه ایران هلث، ادامه داد: هیئت‌های تجاری از کشورهای آسیای شرقی همچون چین، مالزی و سنگاپور از اروپا کشورهایی همچون آلمان، ایتالیا و انگلیس و از کشورهای آفریقایی و آسیا همچون آذربایجان، پاکستان، افغانستان، عراق، عمان و حتی روسیه حضور دارند.
مازندرانی با اشاره به اینکه کشورهای زیادی در جهان خریدار ملزومات پزشکی ایران‌هستند، ادامه داد: ۴ تشکل شامل اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، انجمن مهندسی پزشکی، انجمن صنفی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و اتحادیه بازرگانان در برگزاری این نمایشگاه که از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ برگزار می‌شود، مشارکت دارند و این مسئله در کسب خریدار ملزومات پزشکی ایران بسیار مؤثر است.
وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه «ایران هلث» بزرگترین رویداد نمایشگاهی در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی به شمار می‌رود خاطرنشان کرد: از همه دانشگاه‌های علوم پزشکی، مراکز درمانی، بیمارستان‌های دولتی و خصوصی جهت حضور در این نمایشگاه دعوت شده تا بتوانند نیازهای خود را تأمین کنند.