والیبالیست‌های جوان ایران راهی ایتالیا شدند

ایرنا – والیبالیست‌های جوان ایرانی به منظور شرکت در سی‌امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان بامداد امروز (شنبه) راهی ایتالیا شدند.
رقابت‌های والیبال این دوره از یونیورسیاد از روز ۱۴ تیرماه شروع می‌شود و تیم والیبال ایران در مرحله گروهی با تیم‌های برزیل، لهستان، فرانسه و کانادا هم‌گروه است.
علی عروجی به عنوان سرمربی، هدایت این تیم را به عهده دارد و علی رمضانی، حمید حمودی، امیر حسن فرهادی، قاسم کارخانه، شایان شاهسون، میر بابک موسوی، رحمان تقی زاده، سهند اله وردیان، طیب عینی، کیاوش حیدری، سعید رنجبر و محمد دلیری والیبالیست‌های ایرانی هستند که بامداد امروز راهی ایتالیا شدند.
تیم والیبال دانشجویان ایران در سال ۲۰۱۷ و درجریان بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان با ۶ پیروزی پی‌درپی راهی فینال شد و در این مرحله نیز در مصاف با نماینده روسیه به پیروزی دست یافت تا جام قهرمانی را بالای سر برد.
مهدی مقدم منش مربی و فاضل شیر کوند به عنوان آنالیزور این تیم را در مسابقات یونیورسیاد ایتالیا همراهی می‌کنند.
تیم ایران در نخستین دیدار مقابل تیم فرانسه به میدان می‌رود.
کاروان ورزشی ایران با ۴۲ ورزشکار در چهار رشته تیراندازی، تیراندازی با کمان، تکواندو و والیبال در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.
سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان از ۱۲ تیرماه در سه شهر ناپل، سالرنو و کاسرتا آغاز می‌شود و ۲۳ همین ماه با معرفی برترین‌ها به کارخود پایان خواهد داد.