کرونا پروازهای مغرب به ایتالیا را تعطیل نمود

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه هسپرس چاپ رباط، شرکت هواپیمایی مغرب با اشاره به انتشار ویروس کرونا در ایتالیا اعلام کرد: تمام پروازهای این کشور به مقصد ایتالیا تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.
این شرکت یکشنبه هفته جاری اعلام کرده بود: پروازهای شرکت هواپیمایی مغرب به شهر میلان ایتالیا به صورت موقت به حالت تعلیق در آمده‌ است.
پیشتر نخست وزیر ایتالیا با اشاره به شیوع بیماری کرونا در این کشور گفته بود: قرنطینه بهداشتی در سراسر ایتالیا اجرا می‌شود.
9هزار و 172 ایتالیایی به ویروس کرونا آلوده شده‌اند که از این تعداد 463 نفر جان خود را از دست داده‌اند.
آخرین آمار کرونا در جهان عرب؛ افزایش آمار مبتلایان در عربستان و امارات
بخش قابل توجهی از اتباع بیگانه مقیم ایتالیا را مغربی‌ها تشکیل می‌دهند و شرکت هواپیمایی مغرب در هفته چند پرواز به مقصد ایتالیا دارد. تاکنون 3 نفر در مغرب به بیماری کرونا آلوده شده‌اند که در بین آنان یک گردشگر فرانسوی به چشم می‌خورد.
وزارت بهداشت مغرب به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا دستورالعمل‌هایی به تمام به بخش های دولتی - خصوصی و اقشار مختلف جامعه مغرب ایفاد کرد.
با وجودی‌که برخی از پدر و مادرها از مبتلا شدن فرزندانشان به بیماری کرونا در مدارس نگران هستند اما وزیر آموزش و پرورش مغرب با تاکید بر باز بودن مدارس از والدین دانش آموزان خواسته است فرزندان خود را به مدرسه بفرستند.