سفیر چین در ایتالیا راز پیروزی کشورش بر کرونا را فاش کرد

شفقنا- سفیر چین در ایتالیا راز شکست همه گیری کرونا در کشورش را افشا نمود
به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی عربی، «لی جون هوا» رئیس هیأت دیپلماتیک چین در رم پایتخت ایتالیا روز دوشنبه در مقاله ای تحت عنوان « راز شکست همه گیری: احترام به زندگی و علم همراه با همکاری متقابل» نوشت: منطق اصلی در راه مبارزه با کرونا در ابتدا حول محور «مردم و زندگی» می چرخد.
این سفیر چینی با اشاره به اینکه کشورش همه تلاشش را برای نجات جان همه انسان ها از نوزاد تازه متولد شده گرفته تا مردان صد ساله صرف کرد، در این مقاله یادآور شد که کشورش در روند مبارزه با این همه گیری، تمرکزش را روی پیشگیری، درمان علمی و دقت حداکثری در اجرای اقدامات قرار داد.
وی افزود: «شی جین پینگ» رئیس جمهور چین پس از شیوع این همه گیری، اهمیت زیادی به این ویروس داد و در تصمیمات سیاسی و ایجاد سیستمی از دستورالعمل ها حرف آخر را زد.
این دیپلمات چینی با اشاره به اینکه کشورش برای توقف شیوع همه گیری، شهر ووهان را به طور کامل قرنطینه کرد، درادامه این مقاله نوشت: چین در درجه اول تمرکز خود را روی موارد قطعی، موارد مشکوک، موارد در تماس با مبتلایان و افرادی قرار می دهد که از علائم آنفلوآنزا رنج می برند.
او همچنین نوشت که مقامات کشورش رویکرد مدیریت وضعیت اضطراری را براساس گزارش فوری، قرنطینه، درمان و پذیرش موارد ضروری و معالجه افرادی قرار داد که می بایست مداوا می شدند و این اقدام از طریق بررسی های ضروری و قرنطینه افرادی صورت می گیرد که می بایست قرنطینه می شدند.
سفیر چین در ایتالیا در ادامه بر اهمیت اصل کمک به یکدیگر در مواجهه با مشکلات و سختی ها تاکید نموده و افزود: این ویروس هیچ مرز ملی نمی شناسد. چین بلافاصله بهداشت جهانی و دیگر کشورها را در جریان این ویروس قرار داد و اطلاعاتی را درباره این همه گیری و توالی ژنتیکی ویروس با آنها به اشتراک گذاشت.