حضور مستندساز اندیمشکی در پنج جشنواره‌ بین‌المللی

اندیمشک-ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک از حضور فیلم مستند اسفوماتو ساخته فیلمساز اندیمشکی امیرعلی میردریکوند در پنج جشنواره بین‌المللی درکشورهای فرانسه ، ایتالیا و امریکا خبر داد.
علی بازگیر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فیلم مستند اسفوماتو در چهارمین جشنواره فستیوال موتو که بیست وششم تا بیست و هشتم فوریه در نیس فرانسه برگزار می شود، حضور خواهد داشت.
وی گفت: حضور در جمع سه فیلم پایانی بخش بهترین مستند کوتاه در دومین جشنواره آندر استارز ایتالیا که هجدهم و نوزدهم ژانویه در شهر باری برگزار می شود از دیگر موفقیت های این فیلمساز اندیمشکی است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک خاطرنشان کرد: همچنین این فیلم مستند در هفتادوچهارمین جشنواره فیلم سالرنو، کشور ایتالیا که از هفتم تا دوازدهم دسامبر در شهر سالرنو برگزار می شود حضور دارد
وی گفت: همچنین فیلم مستند اسفوماتو در دومین جشنواره اسکایپ توون کشور امریکا کاندیدای دریافت جایزه بهترین مستندکوتاه است که بیست و ششم ژوئن تا یکم جولای در لس آنجلس امریکا برگزار می شود .
سفوماتو همچنین کاندیدای بهترین فیلم مستند کوتاه از دوازدهمین جشنواره جهانی موزیک و فیلم مستقل امریکا که بیست و یکم تا بیست و هفتم فوریه در ویرجینیای امریکا برگزار می شود نیز می باشد.
فیلم مستند اسفوماتو برشی از زندگی یک خانواده روستایی است که فرزند ارشدشان در امور زندگی بسیار به آنها همکاری می کند ولی در ادامه با مشکلات و موانعی روبرو می شود.