اطلاعیه

راه اندازی «Help Desk» توسط اتحادیه اروپا برای شرکت‌های اروپایی علاقمند به همکاری با ایران

در اپلیکیشن موجود در Help Desk اتحادیه اروپا برای شرکت‌های اروپایی امکان دستیابی به شرایط تحریمی شرکت‌های ایرانی مهیا گردید

بروکسل دستش را به سوی تهران دراز می کند و به طور همزمان سعی می کند که شرکت های کوچک و متوسط اروپایی علاقمند به تجارت با جمهوری اسلامی ایران باشند و در چارچوب قانون و نظام تحریمی اروپا به ایران کمک کنند.

در حالی که اتحادیه اروپا در راستای برجام به تمامی تحریم های اقتصادی و مالی اعمال شده در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران پایان داده، اما محدودیت های دیگری در رابطه با تجارت با تهران باقی مانده است.

در همین راستا کمیسیون اروپا به منظور شناسایی این محدودیت ها به تازگی یک «HelpDesk» و یک «Sanctions Tool»، دو سرویس برای شرکت‌ها که بتوانند با آرامش با شرکای ایرانی خود کار کنند، راه‌اندازی کرده است.

هدف «میز کمک» ارائه اطلاعات، ترتیب دادن رویدادهایی به منظور ملاقات میان شرکت های اروپایی و ایرانی و به ویژه دقت نظر است، یعنی استعلام این موضوع که آیا شرکت‌هایی که قصد دارند قراردادهایی با آن‌ها منعقد سازند، ارتباطی با اشخاصی که در لیست سیاه قراردارند، دارند یا خیر.

در حقیقت، صحبت از کمکی واقعی است، زیرا بر خلاف شرکت‌های چند ملیتی، شرکت‌های کوچک و متوسط فاقد یک دفتر حقوقی برای این دقت نظر هستند که پس از پی بردن به این امر، شرکت ها می توانند به بانک‌ها رجوع کنند تا در مورد قانونی بودن معاملات جاری اطمینان حاصل نمایند.

این «ابزار تحریم» مجموعه ای از اطلاعات را در اختیار شرکت های اروپایی قرار می دهد تا متوجه شوند که آیا طرح هایی را که با ایران در نظر دارند ممکن است با تحریم مواجه شوند یا خیر.

برنامه های اینترنتی تهیه شده توسط کمیسیون اروپا ابزار معتبری برای شرکت های ایتالیایی به شمار می آیند. همان شرکت هایی که از نظر تاریخی دومین شریک تجاری ایران پس از شرکت های آلمانی هستند. در این سایت ها فقط کافی ست نوع کالای صادراتی، اطلاعات هویتی شرکت و گیرنده را وارد کرد و این سرویس اروپایی امکان انجام عملیات تجاری با آن را تأیید خواهد کرد.

این دو ابزار به نفع شرکت های کوچک و متوسط اروپایی بوده و با توجه به اینکه ایران کشوری تحت تحریم است، کمک می کنند شرکت ها با آگاهی وارد معامله با این کشور شوند.

پس از آنکه آمریکا در سال ۲۰۱۸از برجام خارج شد و تحریم های دیگری علیه ایران اعمال کرد این تصور اشتباه شایع شد که دیگر برای شرکت های اروپایی این امکان وجود ندارد که با جمهوری اسلامی روابط تجاری برقرار سازند.

تعطیلی اتاق روز شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

به اطلاع می‌رساند اتاق ایران و ایتالیا روز شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ تعطیل می‌باشد.

ارتباط با شرکتهای تولیدی در زمینه بسته بندی

از شرکتهای فعال در زمینه بسته بندی علاقمند به ارتباط با شرکتهای تولیدی دعوت بعمل می اید از طریق این اتاق به معرفی خود بپردازند
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٨٨٧٥٠٠٨٦ داخلي ١٠٨ سرکار خانم انصاف جو تماس حاصل فرمایند

اخذ ویزای اقامت ایتالیا از طریق سرمایه‌گذاری

از فوریه سال 2020 و تغییرات درقوانین سرمایه‌گذاری در ایتالیا، دولت ایتالیا تصویب نمود که از طریق سرمایه‌گذاری امکان دریافت ویزای اقامت در ایتالیا ومتعاقبا شهروند اتحادیه اروپا، وجود خواهد شد.

می‌توان از 3 طریق ویزای سرمایه‌گذاری را کسب نمود:

1-    دریافت پیشنهاد کار از سوی یک شرکت در ایتالیا

در این نوع همکاری، شخص ابتدا پیشنهاد کار از سوی یک شرکت ایتالیایی را دریافت نموده و پس از تایید، شرکت ایتالیایی راساَ اقدام به انجام پروسه لازم جهت کسب ویزای تجاری را، خواهد نمود.

2-    نمایندگی خرید یک شرکت ایتالیایی در ایران

همانند ویزای نوع یک، این ویزا نیز توسط شرکت ایتالیایی برای نماینده خود از دولت ایتالیا درخواست می گردد مشروط بر اینکه شرکت ایرانی بعنوان نماینده، تا سقف 55 هزار یورو از شرکت ایتالیایی به صورت ماهیانه خرید داشته باشد و براساس قوانین باید Deposit لازم نیز در ایتالیا گذاشته شود که بر اساس تشخیص شرکت سرمایه‌گذاری که کارهای ویزا را پیش می برد این Deposit تعیین می‌گردد.

3-    سرمایه گذاری با ایجاد یک شرکت و یا دفتر در ایتالیا

این نوع ویزای سرمایه‌گذاری با ایجاد شرکت در ایتالیا مقدور می گردد و شخص به ترتیب به ارقام 250 هزار یورو، 500 هزار یورو و 1،200،000 یورو می‌تواند سرمایه گذاری نماید.

ابتدا ویزای اقامت برای شخص صادر شده و این فرد موظف است ظرف مدت 90 روز اقدام به سرمایه گذاری در ایتالیا نماید و چنانچه در ظرف 90 روز سرمایه گذاری نکند ویزای وی ملغی می شود. به همراه ویزا، اجازه اقامت نیز به شخص داده می شود.

ضوابط:

 • در ویزای نوع سوم، اشخاص می توانند به راحتی به صورت کوتاه مدت به ایران و اروپا رفت و آمد داشته باشند اما اگر به صورت 6 ماه مداوم خارج از خاک اتحادیه اروپا باشند، ویزا و اجازه اقامت لغو می گردد.
 • ویزا به مدت 5 سال اعتبار خواهد داشت و پس از 5 سال با زمان بیشتری تمدید خواهد شد
 • عموما اشخاصی که برای ویزا و اجازه اقامت در ایتالیا اقدام می نمایند باید به دفترخانه هر شهر مراجعه نمایند، و سردفتر لیست کامل مدارک به همراه فرم Nullaosta را درخواست می نماید و در صورت عدم ارائه مدارک، دفترخانه از تایید مدارک و مهر تایید خودداری می‌ورزد اما در انواع ویزای سرمایه‌گذاری و شیوه‌های متفاوت آن، در صورت داشتن کسری مدارک، سردفتر کاملا به پروسه اشراف دارد و مدارک را مورد تایید قرار می دهد.
 • پس از طی مدت لازم و دریافت ویزای اقامت، شخص برای اعضای خانواده خود نیز می‌تواند درخواست ویزا نماید.

کلیه پروسه ویزاهای فوق الذکر از طریق شرکت Investor Visa در ایتالیا صورت می‌گیرد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با اتاق مشترک ایران وایتالیا به شماره 88750086، داخلی 108 سرکار خانم انصاف جو تماس حاصل فرمایند.

تعویق زمان برگزاری بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران ضمن تشکر فراوان از زحمات تلاشگران عرصه صادرات کشور که علی‌رغم مشکلات عدیده داخلی و تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی همچنان استوار و مقاوم در بازارهای منطقه‌ای و جهانی فعالیت نموده و پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را در بازارهای جهانی برافراشته نگهداشته‌اند، به اطلاع می‌رسانند با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا و در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برگزاری بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات که همه ساله همزمان با 29 مهرماه که در تقویم رسمی کشور به عنوان «روز ملی صادرات» ثبت گردیده است، برگزار نخواهد شد.
لذا با عنایت به موارد فوق‌الذکر و با توجه به اهمیت برگزاری مراسم مزبور توسط اتاق ایران، به اطلاع می‌رساند برگزاری این رویداد و معرفی صادرکنندگان ممتاز و نمونه ملی به زمان دیگری که متعاقبا از طریق خبرگزاری‌ها، رسانه‌های جمعی و نشریات اعلام خواهد شد، موکول می‌گردد.

 

اطلاعیه تعویق زمان برگزاری بیست و چهارمین روز ملی صادرات

چهل و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات کشاورزی «ایما»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اطلاع علاقمندان می‌رساند چهل و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات کشاورزی «ایما» به دلیل شیوع ویروس کرونا به دو طریق دیجیتال و حضوری در تاریخ‌های زیر در شهر بولونیا ایتالیا برگزار خواهد شد:

 

21-25 آبان به صورت مجازی از ساعت 09:00 (21 آبان) تا ساعت 24:00 (25 آبان)

15-19 بهمن به صورت حضوری

 

بازدید از نمایشگاه مجازی و دیجیتال در صورت ثبت‌نام در پلتفرم آن رایگان خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch?v=TYDMil3hMCE&feature=emb_logo

 

توضیحات:

- محتویات نمایشگاه آنلاین به زبان انگلیسی می‌باشد.

- هر یک از غرفه‌ها دارای اتاق مجازی می‌باشند که امکان مشاهده محصولات جدید، کلیپ‌ها و کاتالوگ‌ها را میسر می‌سازد.

- در این 5 روز سمینارها، رویدادها و نمایش‌ها به صورت زنده برگزار خواهند شد.

نشانی سایت نمایشگاه «ایما» جهت دسترسی علاقمندان به اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه مجازی و حضوری به شرح زیر می‌باشد:

www.eima.it

تسهیلات سرمایه‌گذاری در ایتالیا

تسهیلات سرمایه گذاری در ایتالیا
www.invitalia.it


Invitalia ، آژانس توسعه ملی ایتالیا وابسته به وزارت اقتصاد ایتالیا است.
این آژانس در جهت رشد اقتصادی ایتالیا فعالیت می کند و بر روی بخش های راهبردی برای توسعه و اشتغال‌زایی تمرکز دارد.
از جمله فعالیت های این آژانس، ارائه تسهیلات برای شرکت های جدید و استارتاپ های نوپا، تامین مالی پروژه های کوچک و بزرگ با طرحهای کامل توسعه در بخش نوآوری و ارزش افزوده، کمک به مدیریت دولتی برای تسریع اختصاص منابع عمومی و ملی و همچنین ارزش گذاری و خدمات دهی برای بخش میراث فرهنگی است.
Invitalia همچنین مرجع شرکت های خارجی است که می خواهند در کشور ایتالیا کسب و کار راه اندازی کرده و یا کسب و کار خود را گسترش دهند. این آژانس از مرحله مقدماتی تا مرحله نهایی، طیف گسترده ای از اطلاعات و خدمات پشتیبانی را ارائه میدهد.
Invitalia از برنامه های استراتژیک و ابتکاری با مقیاس قابل توجه، از طریق جذب سرمایه گذاری های خارجی، با هدف تقویت ساختار تولید کشور پشتیبانی می کند.
قرارداد توسعه این آژانس به اجرای برنامه های صنعتی ، گردشگری و حفاظت از محیط زیست کمک میکند.

قرارداد توسعه چیست ؟
با قرارداد توسعه، Invitalia از سرمایه گذاری های کلان در بخش های صنعتی ، گردشگری و حفاظت از محیط زیست پشتیبانی میکند.
برای این قرارداد مراحل Fast Track، توافقنامه توسعه و توافقنامه برنامه پیش بینی شده است که راهکاری به نفع پروژه های بزرگ استراتژیک با تأثیر قابل توجه بر سیستم تولید هستند.
بخشنامه Mise در تاریخ 15 آوریل 2020 ، بودجه اختصاص یافته برای راهکارهای جدید Fast Track را به شرکتهایی اختصاص می دهد که متقاضی درخواست تسهیلات قرارداد توسعه با ارائه پروژه هایی در راستای اقتصاد سبز (پایداری محیط زیست و اقتصاد دورانی) و در بخش زیست پزشکی و پزشکی از راه دور (تقویت سیستم ملی تولید دستگاه ها ، فناوری ها و خدمات برای پیشگیری از وضعیت اضطراری سلامت) هستند.

مربوط به چه شرکت‌هایی می‌شود؟
قرارداد توسعه هم برای شرکتهای ایتالیایی و هم غیر ایتالیایی امکان پذیر است.

اشخاصی که تسهیلات را دریافت میکنند:
- شرکت پیشنهاددهنده ، که ابتکار عمل را به دست گرفته و مسئول هماهنگی فنی و اقتصادی قرارداد است.
- هر شرکتی که به شرکت اولیه ملحق و در جهت پروژه های سرمایه گذاری تحت قرارداد توسعه فوق الذکر کار کند.
- افراد شرکت کننده در پروژه های تحقیق، توسعه و نوآوری مربوطه.
قرارداد توسعه میتواند به صورت گروه شرکتی نیز تنظیم گردد که قرارداد شبکه ای نام دارد. در این صورت شرکت حاصل از ادغام این شرکتها به عنوان مخاطب قرارداد با Invitalia خواهد بود.

تامین مالی کدام پروژه‌ها ؟
برنامه توسعه موضوع قرارداد می تواند از نوع صنعتی ، توریستی یا محیط زیستی باشد.
از یک یا چند پروژه سرمایه گذاری و پروژه های تحقیقی ، توسعه ای و نوآوری ، متصل به یکدیگر و کاربردی تشکیل شده است.
همچنین میتواند شامل پروژه های زیرساختی یا پروژه های مرتبط با منافع عمومی باشد.

کدام مزایا؟
قرارداد توسعه مزایای مالی زیر را فراهم می کند:

- کمک هزینه بلاعوض برای تاسیسات
- کمک هزینه بلاعوض در هزینه ها
- بودجه تسهیلی
- یارانه بهره.
اندازه تسهیلات به نوع پروژه (سرمایه گذاری یا تحقیق ، توسعه و نوآوری) ، محل پروژه و اندازه شرکت بستگی دارد. تسهیلات تشویقی برای پروژه های زیست محیطی متفاوت است.

تسهیلات توافقنامه توسعه
برای برنامه هایی با مقیاس بزرگ، که از اهمیت استراتژیک ویژه ای برخوردارند ، روند خاصی به نام توافقنامه توسعه معرفی شده است که به یک مسیر بهتر برای منابع ، کاهش زمان و مشارکت بیشتر مدیران دولتی را تعریف میکند.
منظور از پروژه های بزرگ، پروژه هایی با سرمایه حداقل 50 میلیون یورو است. (20 میلیون برای بخش فرآوری محصولات کشاورزی)
اگر حداقل یکی از عناصر متمایز زیر وجود داشته باشد، یک پروژه دارای اهمیت استراتژیک تلقی می شود: تأثیر قابل توجه بر اشتغال زایی، توانایی جذب سرمایه گذاری خارجی و هماهنگی با دستورالعمل های صنعت 4.0.
Invitalia به این نوع پروژه ها در اختصاص منابع و زمان ارزیابی و فعال شدن اولویت میدهد و زمان بررسی این پروژه ها از 120 به 90 روز کاهش می یابد.
این توافقنامه به درخواست شرکتهای پیشنهاد دهنده فعال می شود. این شرکتها می توانند با ارسال فرم از طریق ایمیل PEC به آدرس cds2015@pec.invitalia.it، در موضوع ایمیل، شماره رهگیری ارائه شده توسط سامانه مربوطه در زمان ارائه برنامه را بنویسند.
اگر بررسی نتیجه مثبت داشته باشد (اهمیت استراتژیک و واجد شرایط بودن پروژه سرمایه گذاری تایید شود)، Invitalia روند اداری را با اطلاع رسانی به وزارت توسعه اقتصادی جهت تکمیل توافقنامه توسعه آغاز می کند.
در صورت عدم اهمیت استراتژیک پروژه، درخواست تسهیلات در نوبت بندی زمانی قرار میگیرد.
" در بخشنامه Mise در تاریخ 15 آوریل 2020، منابعی که به قراردادهای توسعه اختصاص داده شده است برابر با 300 میلیون یورو میباشد که مربوط به نوآوری در پروژه های درخواستی است که بعد از این تاریخ ارائه شده باشند:
- دارای تاثیر زیست محیطی یعنی تغییر فناوری در پروژه ها در جهت سازگاری با محیط ریست و هماهنگ با اقتصاد دورانی باشند. (بودجه اختصاص یافته: 100 میلیون یورو)
- مربوط به بخش پزشکی و پزشکی از راه دور با هدف تقویت سیستم ملی برای تولید دستگاه ها و تجهیزات پزشکی و همچنین فناوری ها و خدمات با هدف جلوگیری از بحران سلامت باشد. (بودجه اختصاص یافته: 200 میلیون یورو)
فرم ها بر روی سایت به روز رسانی شده اند و قسمتی در آنها پیش بینی شده که اگر برنامه ها یکی از این موارد را در بر بگیرند میتوانند داوطلب دریافت این بودجه شوند."

https://www.invitalia.it/cosa-facciamo/sosteniamo-grandi-investimenti/contratto-di-sviluppo/accordo-di-sviluppo

تسهیلات توافقنامه برنامه
برای سرمایه گذاری هایی که تأثیر قابل توجهی در رقابت پذیری مناطق دارند ، وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا روند فعال سازی توافقنامه های برنامه (که توسط این وزارت ، Invitalia ، استانداری ها ، ارگان های دولتی و شرکت ها امضا شده است) را تعیین کرده است که به بخشهایی از آن، منابعی اختصاص داده شده است.
اگر برنامه "تأثیر مهم و قابل توجه" در سیستم تولید رقابتی داشته باشد و یکی از عناصر زیر در آن در نظر گرفته شود میتواند از تسهیلات بهره مند شود:
- تأثیر قابل توجه در اشتغال زایی
- بازیابی یا بازسازی ساختارهای تعطیل شده
- نوآوری های مهم در محصول یا فرآیند (سازگاری با صنعت 4.0 - حضور یک پروژه تحقیقاتی-صنعتی و توسعه آزمایشی- اهداف حفاظت از محیط زیست طبق قوانین مرجع)
- توانایی جذب سرمایه گذاری های خارجی یا حضور پررنگ در بازارهای خارجی (گردش مالی بالای خارجی)
- محلی سازی گردشگری در مناطق و توانایی کمک به ایجاد ثبات در تقاضای گردشگری

ارائه درخواست:
توافقنامه برنامه به درخواست شرکتها فعال می شود.
برای اطمینان از مدیریت سریع پروسه، توصیه می شود که ، قبل از ارسال درخواست به Invitalia ، شرکت ها با مدیران استانی مربوطه تماس بگیرند تا از تمایل استانها به تأمین مالی در آن زمینه خاص و شرط لازم برای امضای توافق نامه، مطلع شوند.
اگر بررسی، نتیجه مثبت داشته باشد، Invitalia روند کار را آغاز می کند و برای تکمیل توافقنامه برنامه، به وزارت توسعه اقتصادی و مدیران مربوطه اطلاع می دهد.
در صورت عدم موافقت مدیران استانی برای اولویت تامین مالی و امضای توافقنامه برنامه، تقاضای تسهیلات مالی به ترتیب زمانی بررسی می شوند.

برای ارائه درخواست باید:
- فرم مربوطه تکمیل شود.
- با یک ایمیل PEC به آدرس cds2015@pec.invitalia.it ارسال و در قسمت موضوع شماره پروتکل دریافت شده از سامانه فرستاده شود.
" در بخشنامه Mise در تاریخ 15 آوریل 2020، منابعی که به قراردادهای توسعه اختصاص داده شده است برابر با 300 میلیون یورو میباشد که مربوط به نوآوری در پروژه های درخواستی است که بعد از این تاریخ ارائه شده باشند:
- دارای تاثیر زیست محیطی یعنی تغییر فناوری در پروژه ها در جهت سازگاری با محیط ریست و هماهنگ با اقتصاد دورانی باشند. (بودجه اختصاص یافته: 100 میلیون یورو)
- مربوط به بخش پزشکی و پزشکی از راه دور با هدف تقویت سیستم ملی برای تولید دستگاه ها و تجهیزات پزشکی و همچنین فناوری ها و خدمات با هدف جلوگیری از بحران سلامت باشد. (بودجه اختصاص یافته: 200 میلیون یورو)
فرم ها بر روی سایت به روز رسانی شده اند و قسمتی در آنها پیش بینی شده که اگر برنامه ها یکی از این موارد را در بر بگیرند میتوانند داوطلب دریافت این بودجه شوند."

https://www.invitalia.it/cosa-facciamo/sosteniamo-grandi-investimenti/contratto-di-sviluppo/accordo-di-programma

تسهیلات قرارداد توسعه برای حفاظت از محیط زیست
قرارداد توسعه برای حفاظت از محیط زیست برای جذب سرمایه در راستای کاهش مصرف انرژی و کاهش انتشار گازهای آلاینده ایجاد شده است.
سرمایه گذاری حداقلی در این بخش 20 میلیون یورو (7.5 میلیون یورو برای فرآوری و بازاریابی محصولات کشاورزی) است و می تواند در استانهای باسیلیکاتا ، کامپانیا ، کالابریا ، پولیا و سیسیل انجام شود.
پروژه های تحقیقی، توسعه و نوآوری در این بخش دارای تسهیلات نیستند.
منابع در دسترس در این بخش 100 میلیون یورو میباشند.
درخواست ها در این بخش فقط به صورت آنلاین در سامانه مربوطه ارائه میشوند.
برای درخواست باید:
1- در سامانه مخصوص خدمات آنلاین Invitalia ثبت نام کرده و یک آدرس ایمیل رسمی ارائه کرد.
2- به اکانت شخصی وارد شده و تقاضای انلاین را ارائه کرد.

https://www.invitalia.it/cosa-facciamo/sosteniamo-grandi-investimenti/contratto-di-sviluppo/contratto-di-sviluppo-per-la-tutela-ambientale

فهرست نمایشگاه‌های تجاری VERONA در سال 2020

VERONAFIERE:SAFERESTARTINSEPTEMBER

 

Verona, 2 September 2020 - Trade fairs, congresses and events will resume safely in September, responding to the needs of companies and markets.
The restart is envisaged in the latest safety protocols validated by the Technical-Scientific Committee (CTS) as defined in the Ministerial Decree DPCM dated 7 August 2020.
Veronafiere - together with Aefi, the Italian trade fair association, and other players in the sector in Italy - has defined a regulatory protocol (in compliance with guidelines for resuming economic and production activities issued by the Conference of Regions and Self-Governing Provinces) designed to provide organisational and operational indications to increase the effectiveness of the precautionary containment measures adopted to combat the COVID-19 epidemic during shows and events.
The use of PPE, social distancing, medical facilities, regular cleaning and sanitation of venues (redesigned and optimised for the occasion in accordance with regulations), appropriate information signs, a well-organised and efficient emergency plan, training for personnel in contact with the public and health control at entrances are just some of the initiatives designed to ensure total safety of the exhibition centre and its premises. These essential rules confirm the safety levels that Veronafiere has always ensured during all stages of its exhibitions and events (set-up - show days - dismantling).
In addition to these measures, Veronafiere has decided to ensure maximum hygiene and respect for distancing by sanitising all facilities on the eve of events, installing thermo-scanners at entrance turnstiles and crowd monitoring with cameras. Lastly, info and services points will be set up for all events with an isolation room specifically for any persons presenting symptoms of COVID-19.
Access and contacts during trade fairs are also envisaged in "contactless" mode thanks to event apps which allow entrance to shows using a QRcode, swapping virtual business cards, the geo-located map and reservations at the restaurants inside the exhibition centre. Events scheduled in the second half of the year will consequently and primarily focus on health safety for employees, exhibitors and visitors and growing integration between essential physical approaches and digital models.

 

 

Verona Exhibitions 2020

عرض تسلیت به جناب آقاي دكتر آل اسحق

مراتب همدردی اينجانب، هيات رئيسه و اعضاء اتاق ايران و ايتاليا را به مناسبت از دست دادن برادر بزرگوارتان را پذيرا باشيد....

روحشان شاد .

پروردگار به جنابعالی و خانواده ارجمند آرامش و بردباری عطا فرمايد.

احمد پورفلاح

رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا

برگزاری مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده-نوبت دوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اطلاع می‌رساند:

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده (نوبت دوم) اتاق مشترک ایران و ایتالیا طبق دستور اتاق ایران به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.

لذا از اعضای علاقمند به حضور در این مجمع تقاضا دارد مشخصات و شماره تلفن همراه و کد ملی مدیرعامل یا (سایر صاحبان امضای مجاز) را به آدرس info@iiccim.ir ارسال فرمایند.

لازم به ذکر است که نامه‌های نمایندگان یا وکالت‌نامه‌ها باید در سربرگ شرکت، ممهور به مهر و امضای صاحبان امضای مجاز به همراه کد ملی و شماره تلفن همراه نماینده حاضر در جلسه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ به این اتاق ارسال گردد.

 

 

 

نشانی : آدرس اینترنتی مورد نظر متعاقبا برای اعضای علاقمند به حضور اعلام خواهد گردید.

تاریخ: شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

زمان : ساعت ۱۴:00

 

 

 

 

 

 

برنامه بیست و نهمین مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده (نوبت دوم):

 

1-    پخش سرود دو کشور ایتالیا و ایران

2-    خوشامدگویی جناب آقای مهندس پورفلاح ریاست محترم اتاق ایران-و ایتالیا

3-    سخنرانی جناب آقای مهندس شافعی ریاست محترم اتاق ایران

 

 

دستورات جلسه:

 

1- ارائه خلاصه گزارش عملكرد سال ۱۳۹۸، بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به آن

2- ارائه گزارش مالي و ترازنامه سال ۱۳۹۸، بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به آن

3- گزارش بازرس قانوني اتاق

4- ارائه بودجه پیشنهادی براي سال ۱۳۹۹، اتخاذ تصمیم نسبت به آن

5- انتخاب بازرس قانوني اصلي و علي البدل

6- انتخاب روزنامه كثير الانتشار

7- انتخاب حسابرس قانونی

8- سایر موارد قابل طرح در مجمع عمومی عادی

 

 

تسلیت بابت درگذشت آقای لوون آهارونیان از بنیانگذاران اصلی اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان

ضایعه درگذشت آقای لوون آهارونیان ریاست محترم شرکت حمل و نقل بین المللی و خدمات مسافرتی ستی و از بنیانگذاران اصلی اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان و از اعضا ارزشمند اتاق ایران ایتالیا و فعال صنعت گردشگری را به خانواده و آشنایان ایشان تسلیت می گوییم

اتاق ایران ایتالیا

انتخاب جناب آقای مهندس محمدرضا قمی به سمت «دادستان انتظامی کانون وکلای استان یزد»

جناب آقای مهندس محمدرضا قمی،

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان یزد

انتخاب شایسته جنابعالی به سمت «دادستان انتظامی کانون وکلای استان یزد» را به شما و دست‌اندرکاران امور حقوقی آن استان ارزشمند تبریک گفته و برای جنابعالی که از فعالان اقتصادی معتبر، پیشگام عرصه‌های ملی و عضو محترم هیئت نمایندگان اتاق ایران می‌باشید، آرزوی موفقیت‌های بیشتر را داریم.

اطلاعیه برگزاری مجمع عمومی عادی (به‌طور فوق‌العاده) اتاق بازرگانی مشترک ایران و ایتالیا

به اطلاع می‌رساند:

مجمع عمومی عادی (به‌طور فوق‌العاده) اتاق مشترک ایران و ایتالیا به دستور اتاق ایران به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.

لذا از اعضای علاقمند به حضور در این مجمع تقاضا دارد مشخصات و شماره تلفن همراه و کد ملی مدیرعامل یا (سایر صاحبان امضای مجاز) را به آدرس info@iiccim.ir ارسال فرمایند.

لازم به ذکر است که نامه‌های نمایندگان یا وکالت‌نامه‌ها باید در سربرگ شرکت، ممهور به مهر و امضای صاحبان امضای مجاز به همراه کد ملی و شماره تلفن همراه نماینده حاضر در جلسه حداکثر تا تاریخ 1399/05/27 به این اتاق ارسال گردد.

نشانی : آدرس اینترنتی مورد نظر متعاقبا برای اعضای علاقمند به حضور اعلام خواهد گردید.

تاریخ: سه‌شنبه 04 شهریور 1399

زمان : ساعت 14:00

دانلود فایل نمونه «وکالتنامه رسمی» و «نامه اعلام آمادگی»:

 

تصویر نمونه «وکالتنامه رسمی» و «نامه اعلام آمادگی»:

هر دو نامه با هم مجمع 001 3

برنامه بیست و نهمین مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده اتاق مشترک ایران و ایتالیا 04/06/1399

بخش اول

ساعت 14:00 شروع جلسه

1-   خوشامدگویی توسط جناب آقای مهندس پورفلاح ریاست محترم اتاق ایران و ایتالیا

بخش دوم (دستورات جلسه)

1- ارائه خلاصه گزارش عملكرد سال 1398

2- ارائه گزارش مالي و ترازنامه سال 1398

3- گزارش بازرس قانوني اتاق

4- ارائه بودجه پیشنهادی براي سال 1399، بررسي و تصويب گزارش مالی ، ترازنامه و بودجه1399 توسط مجمع و اتخاذ تصمیم نسبت به آن

5- انتخاب بازرس قانوني اصلي و علي البدل

6- انتخاب روزنامه كثير الانتشار براي درج آگهي هاي رسمي اتاق

7- انتخاب حسابرس قانونی

8- سایر موارد قابل طرح در مجمع عمومی عادی

لینک برقراری ارتباط جهت حضور در بیست و نهمین مجمع عمومی عادی (به طور فوق‌العاده) در تاریخ سه شنبه 1399/06/04

اعضای محترم،

لینک برقراری ارتباط جهت حضور در بیست و نهمین مجمع عمومی عادی (به طور فوق‌العاده) در تاریخ سه شنبه 1399/06/04 ساعت 14 به شرح زیر می‌باشد:

 

https://anymeet.ir/onPerforming?meet=iiccim1

 

لازم به ذکر است نام کاربری و رمز عبور به منظور حضور در مجمع، قبل از آغاز مجمع برای کلیه اعضا و یا نمایندگان آن‌ها ارسال خواهد شد.

دقت فرمایید برای هر فرد متقاضی شرکت در مجمع، یک نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد ارسال خواهد شد.

 

 

اطلاعیه برگزاری مجمع عمومی عادی (به‌طور فوق‌العاده) اتاق بازرگانی مشترک ایران و ایتالیا

 

 

 

 

 

 

به اطلاع می‌رساند:

مجمع عمومی عادی (به‌طور فوق‌العاده) اتاق مشترک ایران و ایتالیا به دستور اتاق ایران به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.

لذا از اعضای علاقمند به حضور در این مجمع تقاضا دارد مشخصات و شماره تلفن همراه و کد ملی مدیرعامل یا (سایر صاحبان امضای مجاز) را به آدرس info@iiccim.ir ارسال فرمایند.

لازم به ذکر است که نامه‌های نمایندگان یا وکالت‌نامه‌ها باید در سربرگ شرکت، ممهور به مهر و امضای صاحبان امضای مجاز به همراه کد ملی و شماره تلفن همراه نماینده حاضر در جلسه حداکثر تا تاریخ 1399/05/27 به این اتاق ارسال گردد.

 

 

 

نشانی : آدرس اینترنتی مورد نظر متعاقبا برای اعضای علاقمند به حضور اعلام خواهد گردید.

تاریخ: سه‌شنبه 04 شهریور 1399

زمان : ساعت 14:00

 

دانلود فایل نمونه «وکالتنامه رسمی» و «نامه اعلام آمادگی»:

 

 

تصویر نمونه «وکالتنامه رسمی» و «نامه اعلام آمادگی»:

هر دو نامه با هم مجمع 001 3

عرض تسلیت بابت درگذشت جناب آقای اصغری قاجار

با تاسف بسیار درگذشت جناب آقای اصغری قاجار از اعضای پیشین هیات نمایندگان، رئیس كمیسیون گردشگری دوره قبل اتاق ایران و عضو هیات رئیسه اتاق مشترك ایران و گرجستان را خدمت خانواده محترم آن مرحوم و جامعه اتاق‌های مشترک تسلیت عرض نموده، برای بازماندگان آرامش و بردباری آرزومندیم.

هیات رئیسه اتاق مشترک ایران و ایتالیا

عرض تسلیت به جناب آقاي مهندس بهروز فروتن

جناب آقاي مهندس بهروز فروتن

بنيان گذار صنايع غذايي بهروز

با تاسف بسيار درگذشت همسر ارجمندتان را به جنابعالي، خانواده محترم و دست‌اندركاران صنعت غذا، صميمانه تسليت گفته و براي جنابعالی بردباري و آرامش آرزو مي‌نماييم.

هيات رييسه اتاق ايران و ايتاليا

عرض تسلیت به جناب آقای برادران

جناب آقای مهندس برادران،
عضو محترم هیئت رئیسه اتاق ایران و ایتالیا

ضایعه جانگداز درگذشت مادر بزرگوارتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت گفته، از ایزد یکتا برایتان صبر و شکیبایی آرزو داریم.
هیئت رئیسه اتاق ایران و ایتالیا

پرسش و پاسخ با سرکنسول محترم ایتالیا در ایران، خانم Laura Romano در مورد مسائل مربوط به ویزا

1-وضعیت افرادی که قبل از شیوع دوره کرونا مدارک خود را به کنسولگری تحویل داده‌اند و هنوز با آنان تماس گرفته نشده است، به چه صورت است؟

پاسخ: با کلیه افرادی که مدارک را به CKGSتحویل داده‌اند و برای آن‌ها ویزا صادر نگردیده، تماس گرفته شده تا برای دریافت پاسپورت خود مراجعه نمایند. تعداد کمی (حدود 6 نفر) که از قبل اعلام کرده بودند چون در شهرستان هستند و در دوران کرونا امکان سفر به تهران را ندارند پاسپورتشان در CKGS موجود است. چنانچه این افراد تمایل به سفر به تهران جهت دریافت پاسپورت خود را دارند، به منظور هماهنگی با CKGS تماس حاصل فرمایند.

2-در مورد ویزاهای بلند مدت و یا کوتاه مدت که در این زمان موفق به سفر نشده‌اند، آیا راهکارهایی اندیشیده شده است؟

پاسخ: افرادی که در ماه‌های مارس و فوریه درخواست ویزاهای یک یا چند ساله نموده بودند به دلیل تعطیلی سراسری (به علت شیوع ویروس کرونا) تاریخ درخواست این افراد از ماه می و ژوئن در نظر گرفته شد تا قابلیت استفاده طولانی‌تری داشته باشند.

3-در مورد پرونده هایی که در دوره کرونا به کنسولگری تحویل داده شدند و بررسی نگردیده‌اند، و در صورت عدم عودت مبلغ یورویی ویزا توسط  CKGS، آیا در هنگام مراجعه هزینه مجددا دریافت خواهد گردید؟در صورت دریافت هزینه مجدد، آیا هزینه یورویی کمتری دریافت خواهد شد؟

پاسخ: متاسفانه افرادی که درخواست ویزای جدید دارند باید هزینه و مدارک مورد نیاز را مجدداً طبق روال قبلی به CKGS بپردازند تا مراحل بررسی مدارک مجددا آغاز گردد.

4-چطور می‌توان ویزای نوع C را به D تبدیل نمود؟

پاسخ: در نظر داشته باشید که ویزای نوع D و C از نظر حقوقی و ماهیت کارکرد آن‌ها کاملا متفاوت می‌باشند و به هیچ عنوان امکان تبدیل ویزای نوع C به نوعD وجود ندارد.

در پایان یادآوری می‌شود که ما همواره آماده همکاری و پاسخگویی به سوالات اعضای اتاق ایران و ایتالیا می‌باشیم.

عرض تسلیت

جناب آقای دکتر حمید حسینی

عضو هیئت رییسه اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق

 

مصیبت جانگداز فقدان مادر بزرگوارتان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت گفته و برایتان از درگاه خداوند شکیبایی آرزومندیم.

 

هیئت رییسه اتاق ایران و ایتالیا

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ با اعطای گواهینامه از دانشگاه امیرکبیر و اتاق ایران و ایتالیا

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 
02188750086
داخلی 102 خانم قلیزاده،
داخلی 101 خانم توانا
و یا داخلی 108 خانم انصافجو
تماس حاصل فرمایید.

WhatsApp Image 2020-07-13 at 14.41.49

 

همکاری فیمابین ایران و ایتالیا در خصوص بازار میوه و تره‌بار میلان

به استحضار می‌رساند جناب آقای دکتر صولت، سرکنسول ایران در ایتالیا، ملاقاتی با آقای فراره جزرو، رئیس بازار میوه و تره‌بار میلان در خصوص همکاری‌های فیمابین دو کشور داشتند و در این خصوص آقای جزرو نسبت به همکاری با فعالان اقتصادی ابراز تمایل نموده است.

فلذا از اعضای محترم که در زمینه میوه و تره بار، علاقمند به صادرات به کشورایتالیا می‌باشند دعوت بعمل می‌آید تا موضوع یاد شده را بررسی و جهت همکاری آمادگی خود را به اتاق مشترک ایران و ایتالیا از طرق ذیل اعلام نمایند.

info@iiccim.ir

88750086

داخلی 108

سرکار خانم انصاف‌جو

اعلام آمادگی جهت همکاری

به اطلاع اعضای محترم می‌رساند،

چنانچه در زمینه تولید یا عرضه اقلام زیر فعال می‌باشند با اتاق مشترک ایران ایتالیا با شماره 88750086، داخلی 103 سرکار خانم ارشادپور تماس حاصل فرمایند.

 1. Naphta
 2. Sulphur
 3. Urea
 4. Limestone
 5. Fuel Oil (low Sulphur)
 6. D2 Diesel 5000 PPM 0.5 Sulphur
 7. Heavy End Gasoil
 8. Gypsum
 9. Bitumen 60/70
 10. Clinker
 11. LPG
 12. Benzene Octane A87 & A91
 13. Base Oil
لغو جلسات اتاق ایران و ایتالیا

به اطلاع اعضای محترم می‌رساند،

به دلیل اوج‌گیری مجدد شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی اعضا و مهمانان محترم، کلیه جلسات حضوری اتاق ایران و ایتالیا تا اطلاع ثانوی لغو می‌گردد.

اتحادیه اروپا 15 کشور را به عنوان کشورهای امن معرفی میکند

اتحادیه اروپا 15 کشور را به عنوان کشورهای امن معرفی میکند،
اعضای اتحادیه اروپا موظف به باز کردن مرزها برای همه نیستند.

پس از گذشت روزها بحث و اختلاف، سرانجام کشورهای عضو اتحادیه اروپا، لیستی از 15 کشور جهان را که با توجه به وضعیت اپیدمی مربوط به کروناویروس درحال حاضرجهت سفر به اتحادیه اروپا امن هستند را به تصویب رساندند.
از ابتدای هفته گذشته، پیش نویس لیست 54 کشور توسط اعضای اتحادیه اروپا در حال بررسی و مذاکره بوده است که پس از آن لیست به 15 کشور تقلیل داده شده و نهایی گردید.
از ابتدای جولای، مسافرین کشورهای الجزایر، استرالیا، کانادا، *چین، گرجستان، ژاپن، مونته نگرو، مراکش، نیوزلند، رواندا، صربستان، کره جنوبی، تایلند، تونس و اروگوئه مجاز خواهند بود که وارد خاک اروپا شوند. چین به شرط اقدامات متقابل مقامات چینی در مورد این موضوع، در این لیست قراردارد.
با این حال، مسافران این کشورها ابتدا باید به کشورهای اتحادیه اروپا که علاقمند به بازدید از آن‌ها هستند، این موضوع را اعلام نمایند چرا که با توجه به این مهم که این تصویبنامه از لحاظ قانونی الزام آور نیست، هر کشوری می‌تواند از ورود مسافرین کشورهای مربوطه ممانعت بعمل آورد.
این «لیست امن» هر دو هفته یکبار مورد بررسی قرار می‌گیرد و بستگی به آخرین تحولات Coronavirus در هر کشور تنظیم خواهد شد.
به گفته شورای اتحادیه اروپا، ساکنان آندورا، موناکو، سان مارینو و واتیکان نیز بر اساس این لیست باید بعنوان ساکنان اتحادیه اروپا در نظر گرفته شوند.
شهروندان انگلستان و همچنین اعضای خانواده آن‌ها از محدودیت سفر موقت معاف هستند و تا پایان دوره انتقال Brexit، در تاریخ 31 دسامبر 2020، حقوق آنان همانند دیگر اتباع اتحادیه اروپا در نظر گرفته خواهند شد.

ایتالیا مرزهای خود را به روی کشورهای عضو شینگن باز کرد

از روز سوم ژوئن ایتالیا مرزهای خود را به روی کشورهای عضو شینگن باز کرده است.

نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا

به اطلاع می‌رساند نمایشگاه «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا» در تاریخ 24 لغایت 26 خردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌گردد.

از علاقمندان دعوت می‌شود در صورت تمایل از نمایشگاه بازدید فرمایند.

عرض تسلیت

فقدان تاسف بار آزاد مرد عرصه صنعت، جناب آقای علی اصغر حاجی بابا را به خانواده آن مرحوم، جامعه صنعت ایران و دوستان و آشنایان ایشان تسلیت عرض می‌نماییم.

e244b334-0f46-4daf-a2a4-e5f5cf3b2b95

راهكارهاي اتحاديه اروپا به منظور كمك مالي به كشورهاي عضو

آخرین تحولات و اخبار مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایتالیا و اقدامات دولت این کشور برای مقابله با کوید - 19 به شرح زیر ارائه می‌ گردد:
گزارش رئیس بانک مرکزی ایتالیا در مورد اقدامات اخیر دولت برای کمک به بحران اقتصادی
رئیس بانک مرکزی ایتالیا در مقابل کمیسیون تراز و فعالیت های تولیدی مجلس با اشاره به موارد ذیل به دولت پیرامون ریسک ناشی از به اجرا گذاشتن شدن لایحه نقدینگی هشدار داد. وی گفت: این خطر وجود دارد که در حدود 10 درصد از وام هایی که با ضمانت دولت به بخش های تجاری – صنعتی ارائه می‌گردد به صندوق بانک ها بازنگردند که این موجب اعمال فشار سنگینی بر حساب های دولت خواهد شد. ثانیاَ بدلیل به تعلیق درآوردن پرداختی‌های مالیاتی و بیمه برای شرکت ها و صاحبان مشاغل دولت مجبور به فروش16 میلیارد یورو اوراق قرضه خواهد بود. بعلاوه این امکان نیز وجود دارد که پس از براه افتادن مشاغل صاحبان فعالیت های اقتصادی قدرت واریز معوقات خود را نداشته باشند. ثالثاَ ارائه وام های بدون کنترل و دریافت ضمانت های لازمه ممکن است پای مافیا را به میان بکشاند و این وام ها باعث تغذیه مالی گروه‌های مافیایی و پولشویی گردد.

تصویب طرحهای اتحادیه اروپا برای کمک به بحران اقتصادی کشورهای عضو
در جلسه سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا برنامه‌هایی که در آخرین جلسه وزرای اقتصاد این کشورها توافق شده بود مورد تائید قرار گرفت. در این نشست (از طریق ویدئو کنفرانس) اگرچه در مورد طرح ایتالیا پیرامون فروش اوراق قرضه کرونا (Cronabound) صحبتی به میان نیامد، ولی توافقات چهارچوبی پیرامون فروش اوراق قرضه ویژه ای معروف به اوراق احیا تا سطح 300 میلیارد یورو به منظور کمک به اقتصاد کشورهای اتحادیه اروپا به عمل آمد. با این ترتیب این سومین راه کاری است که اتحادیه اروپا پس از طرح MES و SURE جهت مقابله با بحران کروناویروس بر می‌گزیند. MES مکانیزم ثبات اقتصادی با بودجه 540 میلیارد یورو جهت کمک به بخش بهداشت و درمان و SURE طرح صندوق کمک به بیکاری در کشورهای عضو با بودجه 100 میلیارد یورو می‌باشد. بنا به همین گزارش در حالیکه جزئیات این طرح و نحوه اجرای آن هنوز مشخص نشده است ولی کشورهای ایتالیا، اسپانیا و فرانسه پیشنهاد می‌کنند که بخشی از بودجه طرح اوراق احیا بصورت کمک های بلاعوض باشد که البته کشورهای شمال اروپا همچون، فنلاند، اتریش و هلند با این تقاضا مخالف هستند و معتقدند استفاده از این ابزار مالی باید صرفنا به عنوان قرض باشد و به صندوق بازگردانده شود. کشور ایتالیا همچنین اصرار دارد تا پایان تابستان امسال این طرح به اجرا گذاشته شود. رئیس کمیسیون اروپا در مورد توافق قطعی و احتمالا نحوه ارائه کمک ها و جزئیات آن گفت تا هفته دو و یا سوم ماه می‌باشد صبر نمود.
منبع: https://economic.mfa.ir/

مورد توجه اعضای محترم که گذرنامه خود را جهت اخذ روادید به کنسولگری ایتالیا تحویل داده‌اند

لطفا طبق فرمت زیر مشخصات خود را به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال نموده تا زمان تحویل گذرنامه مشخص گردد.

 

321

درگذشت جناب آقای حاج محمدکریم فضلی، بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه صنعتی گلرنگ

بدينوسيله ضايعه درگذشت جناب آقای حاج محمدکریم فضلی، بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه صنعتی گلرنگ را به خانواده محترم، جامعه صنعت و دوستان و همكاران ايشان تسليت ميگوييم.
از پروردگار بزرگ برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نماییم.
روحشان قرین رحمت

اطلاعیه جدید دولت ایتالیا

از تاریخ امروز 15 اردیبهشت 1399(4 می 2020) لغو تعطیلی تجارت ایتالیا در برخی بخش‌ها به‌شرح زیر اجرایی خواهد شد.
1- کلیه صنایع تولیدی
2- بخش ساختمان
3- املاک و مستغلات
4- حوزه‌های ارتباطات
5- بخش‌های عمده‌فروشی مرتبط با موارد فوق
خرده‌فروشی‌ها از تاریخ 29 اردیبهشت(18 می 1399) مجاز به آغاز فعالیت می‌باشند.
ورود ملیت‌های دیگر به ایتالیا همچنان ممنوع است.
افرادی که به هر علتی وارد خاک ایتالیا می‌شوند حتی اگر بدون علامت بیماری باشند طبق دستور مراجع رسمی باید 14 روز تحت قرنطینه در منزل یا محلی که هنگام ورود به عنوان اقامتگاه اعلام کرده‌اند باشند.
در صورت بروز علائم بیماری، افراد موظفند بلافاصله مورد را به مقامات بهداشت و سلامت ایتالیا با شماره‌های اعلام شده اطلاع دهند.
بعلاوه، کلیه کسانی‌که قصد دارند از طریق هوایی، دریایی، زمینی یا وسایل نقلیه شخصی به ایتالیا سفر کنند لازم است اطلاعیه‌ای شامل موارد زیر را در اختیارمقامات دولت ایتالیا قرار دهند.
• علت سفر
• آدرس کامل محل اقامت در شرایط سلامتی جسمانی و یا شرایط قرنطینه
• هرگونه علت شخصی که آنها را مجبور به سفر کرده است.
• شماره تلفن ثابت و همراه که امکان برقراری تماس با آن(شرایط سلامتی و یا قرنطینه) وجود دارد.

تاخیر در برگزاری مجامع عمومی شش ماهه اول سال 1399

به اطلاع می‌رساند،

طبق مصوبه شماره 17/160 مورخ 1399/01/23 اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران به منظور ضرورت پرهیز از اجتماعات، برگزاری مجامع عمومی سالانه با سه ماه تاخیر و از تاریخ 1399/04/01 ملاک عمل ماده 17 اساسنامه خواهد بود.

111

 

آینده معدنکاری در ایران

WhatsApp Image 2020-04-13 at 08.56.55

انتشار پایگاه جامع مستندات "اقتصاد دوران کرونا"

دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اقدام به جمع آوری و ساماندهی منابع و مستندات مهم و معتبر در ارتباط با جنبه های اقتصادی شیوع ویروس کرونا از اسفند 1398 و انتشار آن نموده است.

هم اکنون این منابع شامل بخشنامه ها و دستورالعمل های دولتی مرتبط، پژوهش ها و گزارش ها، مکاتبات رسمی صورت پذیرفته و همچنین توصیه ها و پروتکل های بهداشتی معتبر، در بخش "اقتصاد دوران کرونا" در وب سایت شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی منتشر شده است.

فعالان اقتصادی، پژوهشگران، سیاست گذاران و تمامی علاقمندان می توانند با مراجعه به این بخش در وب سایت شورای گفتگو، به آخرین منابع به روز و معتبر کشور با موضوع "اقتصاد دوران کرونا" دسترسی داشته باشند.

همچنین تمامی دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه ها و پژوهشگران، و سایر مراجع مرتبط می توانند مستندات و گزارش های تولیدشده خود را به آدرس info@ppdc.ir ارسال نمایند تا در "پایگاه جامع مستندات اقتصاد دوران کرونا" در وب سایت شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی قرار گیرد.

برای ورود به صفحه "اقتصاد دوران کرونا" روی لینک مقابل کلیک کنید:اقتصاد دوران کرونا

ساعات کاری اتاق

اعضا محترم با سلام و تبریک مجدد سال نو بدینوسیله اعلام می‌نماید آغاز رسمی کار اتاق از تاریخ شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۵ می‌باشد.
به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پوشش ماسک و دستکش هنگام مراجعه به اتاق الزامیست.

اطلاعیه فوری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فوري

عضو ارجمند اتاق مشترك ايران و ايتاليا

با احترام، ضرورت تنظيم نامه‌اي توسط اتاق ايران و انعكاس انتظارات و پيشنهادات بخش خصوصي (در بخش‌هاي توليد، تجارت و كشاورزي) به رياست محترم جمهور و مقامات و مسئولان عالي‌رتبه كشور در شرايط حاد كنوني كاملا محسوس مي‌باشد.

علي هذا خواهشمند است به منظور هم‌افزايي و برخورداري از ديدگاه‌هاي مفيد و تاثيرگذار سركار ........جنابعالي ........ نظرات ارزنده و كارشناسي شده خود را (طى پنج بند و حداكثر يك صفحه) ظرف سه روز در اختيار اينجانب (از طريق واتساپ، ايميل يا نامه) قرار داده تا پس از تلفيق در اختيار جناب آقاي مهندس شافعي رياست محترم اتاق ايران قرار گیرد و طي نامه‌اي به مقامات مسئول منعكس و پاسخ آن پيگيري شود.

با سپاس از احساس مسئوليت و مشاركتي كه براي نجات اقتصاد كشور و حفظ نيروهاي تجديد ناپذير فعال در آن در بحران دامنگير كشور خوبمان ايران خواهيد فرمود.

با سپاس و با اميد غلبه بر مشکلات

 

احمد پورفلاح

مشاور ارشد رياست اتاق ايران

و

رييس اتاق مشترك ايران و ايتاليا

 

 

ایمیل:                                                              info@iiccim.ir

 

شماره فکس:                                                   88752733

 

شماره واتساپ:                                               09038429619

 

ضایعه تاسف بار درگذشت جناب آقای «دکتر روساریو الساندرلو»، ریاست محترم اتاق ایتالیا-ایران

 Alessanderllo3

 

 

 

 

 

با کمال تاسف مطلع شدیم که جناب اقای «دکتر روساریو الساندرلو» ریاست محترم اتاق ایتالیا-ایران دیروز در شهر میلان درگذشتند.

این ضایعه تاسف بار را به خانواده ایشان، دوستان و همکاران در اتاق ایتالیا-ایران و کلیه اعضای جامعه صنعت و اقتصاد دو کشور ایران و ایتالیا تسلیت می‌گوییم و برای بازماندگان ایشان صبر آرزو می‌نماییم.

 


ضایعه فقدان غم انگیز بزرگمرد عرصه صنعت و بازرگانی جناب آقای دکتر روساریو الساندرلو را به خانواده، همکاران و دوستان ایشان در ایران و ایتالیا تسلیت می‌گوییم.
لیدا شهابی
دبیر کل اتاق ایران ایتالیا

 


 

این فقدان و ضایعه بزرگ را تسلیت می گویم.
محمدرضا بهرامن
نایب رییس اتاق ایران ایتالیا

 


 

سلام
بسیار متاسفم تسلیت می‌گویم.
نه تنها اتاق ایران و ایتالیا، بلکه ایران یک حامی بزرگ خود را در ایتالیا، بلکه در اروپا از دست داد.
روحش شاد و قرین رحمت الهی باد.
دکتر حقگو
دبیر کل پیشین اتاق ایران ایتالیا

 


 

سلام جناب آقای پورفلاح
ضمن تبریک مجدد سال نو، از شنیدن خبر فوت آقای الساندرلو خیلی ناراحت شدم. واقعا آدم خوب و موثری بود. انشالله خداوند شما و خانواده محترم را حفظ کند.
سیروس سجادی
معاون اقتصادی سفیر ایران در رم

 


 

 

Gentilissimo Dr. D'Agata,
Dear Eng. Pourfallah,
Dear Eng. Shahabi and all your collegues here in Iran and in Italy,
I wish to express my deepest sorrow and condolances on that behalf.
What a pitty that we all have lost such a great man which has done a lot to promote the bilateral relations between two countries.
Yours sincerely,
R. Beit Jam

عرض تسلیت

جناب آقای دکتر بخشنده
ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین

درگذشت اندوهبار پدر ارجمندتان را به جنابعالی و فامیل گرامی تسلیت گفته و برایتان بردباری و آرامش آرزو می‌نماییم.

ساعت کاری اتاق از 8:30 صبح الی 14:30 می‌باشد

با توجه به شرایط فعلی، ساعت کاری اتاق تا اطلاع ثانوی شنبه تا چهارشنبه از 8:30 صبح الی 14:30 می‌باشد.

نمایشگاه گردشگری Agri & slow Travel

اعضاء محترم اتاق مشترک ایران و ایتالیا،
احتراما بدینوسیله به استحضار می رساند نمایشگاه گردشگری Agri & slow Travel در تاریخ 3 الی 5 آوریل با هدف معرفی مقاصد گردشگری و فروش محصولات مرتبط در شهر Bergamo ایتالیا برگزار می‌گردد.
از علاقمندان به حضور در این نمایشگاه دعوت می‌شود ضمن بازدید از نمایشگاه به منظور تبادل نظر و هماهنگی برگزاری جلسات با همتایان خود در ایتالیا اطلاعات تماس خود را سریعا در اختیار این اتاق قرار دهند.

IRANEXPO

scan0052

بازديد يا اجاره غرفه نمايشگاه‌هاي سال 2020 ایتالیا

اعضای محترم اتاق مشترک ایران و ایتالیا،

چنانچه قصد بازديد يا اجاره غرفه نمايشگاه‌های سال 2020 ایتالیا را دارند،

خواهشمند است جهت فراهم نمودن فرصت ملاقات و تبادل  نظر با همتايان ايتاليايي، مراتب را به این اتاق اعلام فرمایند.

برای مشاهده لیست نمایشگاه‌ها اینجا را کلیک کنید.

عرض تسلیت

اتاق ایران و ایتالیا درگذشت تاسف‌بار آقای جعفر سالک مدیرعامل شرکت امین سالار آسمان، از اعضای فعال اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا را به خانواده محترم جناب آقای سالک، تسلیت عرض نموده و خود را در این اندوه بزرگ سهیم می‌داند.

Consultant 2 Business

اتاق ایران- بروشور کسب و کار22222222222222

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی Cosmoprof

به اطلاع اعضا می‌رساند:

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی Cosmoprof به شرح زیر در شهر بولونیا ایتالیا برگزار می‌گردد.

 1  12-15 مارچ  22-25 اسفند 1398  لوازم آرایشی، عطر
 2  13-16 مارچ  23-26 اسفند 1398  محصولات مو، ناخن و بیوتی سالن
نمایشگاه طلا و جواهر، ماشین‌آلات و انتقال تکنولوژی نوین مرتبط

به اطلاع اعضای محترم می‌رساند:

نمایشگاه طلا و جواهر، ماشین‌آلات و انتقال تکنولوژی نوین مرتبط در تاریخ 17 لغایت 22 ژانویه 2020 (27دی‌ماه الی 2 بهمن‌ماه 1398) در شهر ویچنزا ایتالیا برگزار می‌گردد.

برگزاری دو نمایشگاه بین‌المللی در شهر کارارا-ایتالیا

کومپوتک، نمایشگاهی بین المللی با موضوع کامپوزیت پیشرفته، کاربردهای چندگانه و فن آوری های وابسته است و تنها رویداد تجاری ایتالیا مختص مواد کامپوزیت می باشد و از پنجم تا هفتم فوریه (16تا 18 بهمن 1398) در محل نمایشگاههای بین المللی شهر کارارا در استان توسکانا در ایتالیا برگزار می گردد.

همچنین نمایشگاه بین المللی سی تک (Seatec)، از پنجم تا هفتم فوریه (16تا 18 بهمن 1398) با موضوع فناوری، عرضه، دیزاین و ارائه نوآوری در زمینه ساخت قایق، کشتی و ناو با حضور شرکتهای متخصص در این حوزه و در محل نمایشگاههای بین المللی شهر کارارا برگزار می گردد.

زمان برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌ها

اعضای محترم اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا،

احتراما،

به استحضار می‌رساند انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌های اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا طبق جدول زمان‌بندی زیر برگزار خواهد شد.

 

1

کمیسیون گردشگری

7 دی‌ماه

ساعت 15

2

کمیسیون پولی و بانکی

9 دی‌ماه

ساعت 14

3

کمیسیون صنایع

11 دی‌ماه

ساعت 14

علاقمندان می‌توانند از طریق آدرس ایمیل com@iiccim.ir حضور خود را اعلام نمایند.

جلسات کمیسیون‌های اتاق ایران و ایتالیا

اعضای محترم اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا،
جلسات اين هفته هيات رييسه كميسيون‌ها به دستور ریاست اتاق ایران و ایتالیا جناب آقای مهندس پورفلاح معلق می‌باشد و تا رسیدن تعداد اعضای هر کمیسیون به حد نصاب 15 نفر جهت تشکیل آن کمیسیون، این جلسات برگزار نخواهد شد.

جلسه انتخابات کمیسیون صنایع لغو گردید

اعضای محترم اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا،

جلسه نتخابات کمیسیون صنایع لغو گردید.

متعاقبا اطلاعات در این سایت درج خواهد شد.

جلسه انتخابات امروز کمیسیون پولی و بانکی لغو گردید

اعضای محترم اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا،

تقاضاهای شرکت در جلسه انتخابات کمیسیون پولی و بانکی به حد نصاب نرسید و این جلسه لغو گردید.

متعاقبا اطلاعات در این سایت درج خواهد شد.

زمان برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌ها

1

کمیسیون برندینگ

20 آذرماه

ساعت 14 الی 16

2

کمیسیون پولی و بانکی

23 آذرماه

ساعت 15 الی 17

3

کمیسیون صنایع

25آذرماه

ساعت 14 الی 16

4

کمیسیون گردشگری

26 آذرماه

ساعت 15 الی 17

کتاب راهنمای جامع موافقت‌نامه تجارت ترجیحی بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا

کتاب راهنمای جامع موافقت‌نامه تجارت ترجیحی بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا

در محل اتاق بازرگانی مشترک ایران و ایتالیا موجود می‌باشد.

از علاقمندان دعوت می‌شود جهت استفاده از این منبع با تعیین وقت قبلی اقدام نمایند.

دومین جشنواره ملی مد و لباس سی پال

دومین جشنواره ملی مد و لباس سی پال با موضوع جاده ابریشم در محل زیر دایر می‌باشد.

 

افتتاحیه 21 آذر 98 ساعت 15

بازدید 22 لغایت 29 آذر

ساعت بازدید: 10 الی 19

آدرس: خیابان ولیعصر، انتهای خیابان زعفرانیه، بالاتر از شیرکوه، پلاک47 و پلاک 49

مجموعه فرهنگی آسمان زعفرانیه

زمان برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌ها

1

کمیسیون برندینگ

20 آذرماه

ساعت 14

2

کمیسیون پولی و بانکی

23 آذرماه

اعلام می‌گردد

3

کمیسیون صنایع

25آذرماه

اعلام می‌گردد

4

کمیسیون گردشگری

26 آذرماه

اعلام می‌گردد

عرض تسلیت

جناب آقای نظام‌مافی،

ریاست محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوییس

 

درگذشت اندوهبار مادر گرامی همسرتان را از طرف ریاست، دبیرکل و هیات مدیره اتاق ایران و ایتالیا تسلیت می‌گوییم.

سمینار آموزشی

ContentImage3.jpg

نمایشگاه ماشین‌آلات نساجی

به اطلاع اعضای محترم می‌رساند،

نمایشگاه ماشین‌آلات نساجی IRANTEX از تاریخ 18 الی 21 آذرماه برابر با 9 الی 12 دسامبر، با حضور سازندگان ماشین‌آلات نساجی ایتالیا در ایران برگزار می‌گردد.

علاقمندان می‌توانند از این نمایشگاه و غرفه کشور ایتالیا واقع در سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی ایران بازدید به عمل آورند.

عرض تسلیت

اتاق ایران و ایتالیا درگذشت آقای دکتر رضوی، ریاست هیات مدیره شرکت سکو ایران را به جناب اقای مهندس پورفلاح مدیرعامل این شرکت و ریاست محترم اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا تسلیت عرض می‌نماید.

دعوت ازعلاقمندان جهت حضور در ترکیب هیات رییسه کمیسیون‌ها

انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌های اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا، در نیمه دوم آذرماه برگزار خواهد شد.

v    برندینگ

v    پولی و بانکی

v    صنایع

v    گردشگری

علاقمندان جهت حضور در ترکیب هیات رییسه کمیسیون‌ها موارد زیر را برای کمیسیون مورد نظر خود حداکثر تا پایان ساعت اداری چهاردهم آذرماه (14/09/1398) به آدرس com@iiccim.ir و یا فکس به شماره 88752733 ارسال نمایند.

1- نامه به اتاق ایران و ایتالیا شامل جدول تکمیل شده اطلاعات نامزد

2- رزومه فردی متقاضی

3- برنامه یکساله متقاضی برای کمیسیون مورد نظر

4- ارسال فرم تکمیل شده شرکت در کمیسیون‌ها (از اینجا دریافت کنید)

5- ارسال فرم تکمیل شده زیر

اطلاعات فرد متقاضی حضور در ترکیب هیات رییسه کمیسیون‌های اتاق ایران و ایتالیا

نام

نام خانوادگی

شماره همراه

نام شرکت

نام کمیسیون مورد نظر جهت هیات رییسه

         

ü     حضور در انتخابات منوط به ارائه « کارت عضویت معتبر » اتاق ایران و ایتالیا بوده و هر شرکت عضو یک برگ رای دریافت خواهد کرد.

ü     هر شرکت عضو فقط در یک کمیسیون می‌تواند نامزد هیات رییسه شود.

ü     تاریخ دقیق برگزاری انتخابات هیات رییسه متعاقبا اعلام می‌گردد.

در صورت نیاز با شماره 88750086 داخلی 104 جناب اقای پند تماس حاصل فرمایید.

دعوت از علاقمندان جهت حضور در کمیسیون‌های چهارگانه

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند کمیسیون‌های اتاق ایران و ایتالیا فعالیت خود را از نیمه دوم آذرماه آغاز می‌نماید.

از علاقمندان جهت حضور در کمیسیون‌های چهارگانه دعوت می‌نماید با تکمیل و ارسال جدول زیر حداکثر تا پایان ساعت اداری چهاردهم آذرماه (14/09/1398) به آدرس com@iiccim.ir و یا فکس به شماره 88752733 حضور خود را در کمیسیون‌های مورد نظر خود قطعی نمایند. (در صورت تمایل به حضور در بیش از یک کمیسیون، به ترتیب اولویت کمیسیون‌ها را ذکر نمایید.)

v    برندینگ

v    پولی و بانکی

v    صنایع

v    گردشگری

اطلاعات فرد متقاضی شرکت در کمیسیون‌های اتاق ایران و ایتالیا

فرد متقاضی

نام شرکت

نام کمیسیون مورد نظر

نام

نام خانوادگی

شماره همراه

اولویت اول

اولویت دوم

اولویت سوم

اولویت چهارم

               

ü     لطفا کمیسیون‌های مورد نظر خود را به ترتیب اولویت در جدول بالا ذکر نمایید.

ü     تاریخ دقیق برگزاری جلسات متعاقبا ارسال می‌گردد.

در صورت نیاز با شماره 88750086 داخلی 104 جناب اقای پند تماس حاصل فرمایید.

اعزام هیات به میلان

 

 

 

 

 

اتاق ایران و ایتالیا با همکاری کنسولگری ج.ا.ا در میلان هیاتی مرکب از مدیران شرکت‌های مرتبط با رشته‌های نساجی، چرم، دباغی، لوازم آرایشی، طلا، جواهر، سازندگان عینک و ساختمان را به سرپرستی آقای مهندس پورفلاح و با حضور روسای اتحادیه‌های فوق جهت ملاقات با همتایان خود به میلان اعزام‌ می‌نماید.

تاریخ 26-29 نوامبر برابر با 5 الی 8 آذرماه (سه شب و چهار روز)

 

 

 

 

 

شرایط:

-متقاضیان باید از مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت‌ها باشند

-آشنایی به زبان انگلیسی یا ایتالیایی الزامیست

-تهیه و ارائه مدارک لازم جهت اخذ ویزا حداکثر ظرف 48 ساعت از زمان ثبت نام

***از مدارک ویزا نیازی به ارائه دعوتنامه نمی‌باشد.  برای مشاهده مدارک مورد نیاز ویزا اینجا کلیک کنید ***

- اتاق تعهدی در قبال رد ویزای متقاضیان توسط کنسولگری نخواهد داشت

-علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 88750086 داخلی 108 سرکار خانم انصافجو تماس حاصل فرمایند.

-مهلت ثبت نام و ارسال مدارک تا پایان روز پنجشنبه 9 آبان‌ماه می‌باشد

هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

rinotex-7-2019

علاقمندان می‌توانند جهت اجاره غرفه با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایند.

88847417

88847685

نمایشگاه طلا، جواهر، سنگ هاي قيمتي و ساعت

اعضای محترم اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا
احتراما بدینوسیله به استحضار می رساند نمایشگاه طلا، جواهر، سنگ هاي قيمتي و ساعت استان اصفهان با حضور 5 شرکت ایتالیایی در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، سالن میرداماد از 9 تا 12 مهرماه برگزار خواهد شد.

جستجوی شریک تجاری

یک شرکت معتبر ایتالیایی تولیدکننده سرامیک (ceramics and porcelain stoneware) در ایران به دنبال شریک می‌گردد.

از افرادی که تمایل به مشارکت دارند دعوت می‌شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88750086 داخلی 108 خانم انصافجو تماس حاصل فرمایند.

همکاری با فعالان صنعت دارو در ایتالیا

اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا به استحضار می‌رساند در راستای حمایت از صنعت دارو، واردکنندگان و تولیدکنندگان مواد اولیه آن در کشور و به جهت همکاری با فعالان این صنعت مهم و حیاتی، اقدام به معرفی کانال‌های معتبر تهیه دارو و مواد اولیه به منظور تسهیل و امکان‌سازی جهت تهیه کلیه ملزومات و موارد مرتبط دارویی از ایتالیا و ایجاد روابط بیشتر با دست‌اندرکاران این صنعت نموده است.

اعضای فعال در زمینه دارو در صورت نیاز می‌توانند با شماره 88750086-021 داخلی 108 تماس حاصل کرده و اطلاعات مورد نیاز جهت ارتباط با کانال‌های مربوطه در کشور ایتالیا را دریافت نمایند.

فراخوان انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌های اتاق ایران و ایتالیا

فراخوان انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌های اتاق ایران و ایتالیا

به اطلاع اعضا محترم می‌رساند انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌های اتاق ایران و ایتالیا در شهریورماه برگزار خواهد گردید.

از علاقمندان جهت حضور در ترکیب هیات رییسه کمیسیون‌های

×     صنایع

×     دانش‌های نوین و استارت‌آپ‌ها

×     برندینگ

×     پولی و بانکی

×     گردشگری

دعوت می‌شود رزومه کوتاه از شخص متقاضی و برنامه یکساله وی را جهت فعال‌سازی کمیسیون مورد نظر همراه با ذکر نام کمیسیون به آدرس com@iiccim.ir ارسال نمایند.

به دلیل مشارکت بالای اعضا، خواهشمند است فقط یک کمیسیون را انتخاب نمایید.

بدیهی است زمان و مکان برگزاری انتخابات جهت حضور اعضا محترم متعاقبا اعلام خواهد شد.

همکاری در زمینه ساخت مجموعه‌های کوچک ساختمانی

به استحضار می‌رساند یک شرکت ایتالیایی که در زمینه ساخت مجموعه‌های کوچک ساختمانی با مصالح و نیروی کار محلی تخصص دارد، علاقمند به همکاری و مشارکت با شرکت‌های ایرانی می‌باشد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با سرکار خانم انصافجو تماس حاصل فرمایند.

88750086 داخلی 108

مورد توجه اعضای فعال در زمینه لوازم آرایشی

به استحضار می‌رساند اتحادیه لوازم آرایشی کشور ایتالیا جهت همکاری با شرکت‌های ایرانی جهت تولید مشترک در ایران اعلام آمادگی نموده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با سرکار خانم انصافجو تماس حاصل فرمایند.

88750086 داخلی 108