کمیسیون گردشگری

صورتجلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا-ششم دی ماه 1396

نهمین جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا در روز چهارشنبه، ششم دی ماه سال جاری با حضور ریاست اتاق و ریاست کمیسیون گردشگری جناب آقای مهندس پورفلاح و دبیرکل اتاق سرکار خانم مهندس شهابی، و اعضای این کمیسیون، آقایان دارا پزشکیان،مرتضی خانی، آرش وحید، مهدی نیری، بهنام راوندی، شریفی، محمدرضا زهی، محمد شیرکوند، حمیدرضا خانجانزاده و خانم¬ها مانیلا مهاجر، جهانبخش، سمیرا محسن پور، مهسا سرلک، هانیه گوهری پور و نیلوفر محمدزاده، "دبیر کمیسیون"، در محل اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا برگزار شد.
در ابتدای جلسه اعضای جدید در این کمیسیون، به معرفی خود پرداختند و به سرفصل های مورد بحث در گردشگری اشاره شد.
آقای خانی نماینده منطقه ویژه علم و فناوری یزد توضیحات مختصری در خصوص فعالیتشان ارائه کردند.
آقای مهندس پورفلاح در خصوص سمینار گردشگری، به کمبود زمان و پیچیده بودن کمیته های تعیین شده اشاره کردند و به همین منظور برای سمینار دو کمیته علمی برنامه ریزی و اجرایی را تعیین نمودند.
همچنین ایشان در ادامه، برگزاری جلسه با حضور مسئولین از جمله معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی ، با همکاری کمیسیون گردشگری اتاق ایران را قبل از اجرای سمینار ضروری دانستند.
خانم مهندس شهابی با اشاره به زمان محدود تا اجرای سمینار، بهمن ماه را برای دعوت از معاونین و مسئولین مناسب دانستند و اشاره کردند کمیسیون ماه آینده در تاریخی که مسئولین سازمان میراث فرهنگی تعیین نمایند، برگزار خواهد شد.
در ادامه جلسه، آقای مهندس پورفلاح اشاره کردند کمیته ها اطلاعات لازم جهت اجرای سمینار اعم از تاریخ و مکان برگزاری، بافت شرکت کنندگان داخلی و خارجی، بودجه بندی و مدیریت هزینه، اسپانسرها و ... در مدت مشخص
می بایست به اتاق ارائه نمایند و برای انجام بهتر امور، جلسات متعدد برگزار نمایند و گزارشات مربوط به جلسات را نیز به اتاق ارائه نمایند.
ایشان در ادامه به همکاری با سازمان های میراث فرهنگی، گردشگری شهرستان ها جهت هرچه بهتر برگزار شدن سمینار اشاره کردند.
در ادامه جلسه حضار علاقمند آمادگی خود را جهت شرکت در هر یک از کمیته ها اعلام کردند و ثبت نام بعمل آمد.
جلسه در ساعت 16 و با تشکر آقای مهندس پورفلاح و خانم مهندس شهابی از اعضای شرکت‌کننده در این کمیسیون خاتمه یافت.
نیلوفر محمدزاده
دبیر کمیسیون گردشگری

تماشاخانه تصویر

درباره این کمیسیون بیشتر بدانید...