کمیسیون گردشگری

صورتجلسه کمیسیون گردشگری آذرماه اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا

ششمین جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا در روز چهارشنبه، هفتم آذر ماه سال جاری با حضور ریاست اتاق و ریاست کمیسیون گردشگری جناب آقای مهندس پورفلاح و اعضای این کمیسیون، آقایان بابک اخوان، محمد شیرکوند ، بهنام راوندی و خانم¬ها غزاله منفرد ، فرزانه خلیل زاده و ندا ارشادپور، "دبیر کمیسیون"، در محل اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا برگزار شد.

جلسه دردو بخش برگزار گردید:
1. بررسی خبر کاهش قیمت بلیطها
2. بررسی مزایا و شرایط نمایشگاه BIT

در بخش ابتدایی جلسه آقای مهندس پور فلاح با بیان مطلبی از روزنامه اقتصاد مبنی بر کاهش قیمت بلیط ها به بررسی صحت و نتایج آن به همراه سایر اعضا پرداختند.
کاهش قیمت بلیط به دلیل افت70 درصدی میزان پرواز های داخلی بوده و پروازهای خروجی از ایران هم به شدت کاهش پیدا کرده است. ریزش تور ورودی به ایران به قیمت بلیطها مرتبط نبوده و بعد از خروج آمریکا از برجام گردشگران کمتری به ایران می آیند.
در بخش دوم اعضاء اظهار داشتند متاسفانه علیرغم وجود نمایندگانی از ایران در نمایشگاهای گردشگری کشورهای آلمان، فرانسه و اسپانیا ، غرفه ای از ایران در نمایشگاه BIT در ایتالیا وجود ندارد و برای روند مطلوب صنعت گردشگری در ایران شرکت در این نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در انتهای جلسه آقای مهندس پور فلاح خواستار ارائه 10 توصیه توسط اعضا کمیسیون برای کسب سهم ایران از بازار گردشگری شدند تا در جلسه ایشان با آقای مونسان مطرح شود.

تماشاخانه تصویر

درباره این کمیسیون بیشتر بدانید...