جام کشتی متئو پلیکونه ایتالیا، بازگشت روس‌ها به خاطر کرونا؛ کریمی و احسان‌پور به خانه کشتی برنمی‌گردند

در پایان جام بین‌المللی متئو پلیکونه ایتالیا، دو کشتی‌گیر اعزامی ایران با وجود آغاز اردوی ششم تیم ملی آزاد به خانه کشتی برنخواهند گشت.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جام بین المللی پلیکونه ایتالیا شدیدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در رم در حال برگزاری است. همانطور که قبلا اعلام شد، به محض ورود میهمانان خارجی به رم، از آنها پیش از حضور در هتل تست PCR گرفته شد که خیلی سریع و بعد از 20 دقیقه میهمانان با نمونه منفی کووید 19 در هتل پذیرش می‌شدند.
تیم کشتی بانوان روسیه اما به دلیل مثبت شدن تست کرونا دو تن از کشتی‌گیرانش، قید حضور در این رقابت‌ها را زد.
آمریکایی‌ها در مقایسه با سایر تیم‌ها با ترکیب کامل‌تر و بهتری در مسابقات شرکت کرده‌اند و اوج کشتی‌ها نیز در وزن 74 کیلوگرم است که به لحاظ کیفی و کمی شرایط بهتری نسبت به سایر اوزان جام پلیکونه دارد.
همچنین دور جدید تمرینات تیم ملی آزاد از روزیکشنبه در محل خانه کشتی شهید هادی آغاز شده است و روز سه‌شنبه نیز مسابقه انتخابی حساس دو وزن 57 و 86 کیلوگرم بین رضا اطری، رحمان عموزاد و حسن یزدانی، کامران قاسمپور به انجام خواهد رسید.
علیرضا کریمی و بهنام احسان‌پور دو مدعی وزن 97 و 65 کیلوگرم تیم ملی آزاد که اکنون در جام متئو پلیکونه ایتالیا به سر می‌برند، در پایان این رقابت‌ها و بازگشت به ایران که بامداد سه‌شنبه خواهد بود، به خانه کشتی باز نخواهند گشت.
این دو کشتی‌گیر بعد از چند روز استراحت، به جمع شاگردان غلامرضا محمدی اضافه خواهند شد اما ابراهیم مهربان مربی تیم اعزامی با توجه به مسابقه انتخابی روز نوزدهم اسفند، بلافاصله بعد از بازگشت به ایران، راهی خانه کشتی خواهد شد.