انتقاد به بازی آل‌پاچینو در نقش گوچی

ایسنا : پاتریشیا گوچی از نوادگان بنیان‌گذار کمپانی معروف مد گوچی از انتخاب آل‌پاچینو برای بازی در نقش پدرش به‌دلیل تفاوت‌های ظاهری انتقاد کرد.
فیلم «گوچی» به کارگردانی ریدلی اسکات که به ماجرای قتل مائوریزیو گوچی، نوه به‌قتل‌رسیده مالک اسبق کمپانی معروف «گوچی» می‌پردازد هم‌اکنون در شهر رُم ایتالیا در مرحله فیلم‌برداری قرار دارد، اما انتشار عکس‌هایی از حضور آل‌پاچینو در این فیلم با واکنش یکی از نوادگان خاندان گوچی مواجه شده است.
پاتریشیا گوچی سازندگان این فیلم را برای انتخاب آل‌پاچینو برای بازی در نقش پدرش آلدو گوچی فرزند ارشد گوچیو گوچی مورد انتقاد قرار داده و عنوان کرده آل‌پاچینو چاق و قدکوتاه است درحالی‌که پدرش قدبلند، لاغر و چشم‌آبی بوده است و این فیلم موجب می‌شود آبروی پدرش لکه‌دار شود.
داستان این فیلم درباره ماجرای قتل مائوریزیو گوچی با بازی آدام درایور است که در سال ۱۹۹۵ توسط یک فرد مسلح به ضرب گلوله کشته شد و بعدها مشخص شد این قتل به دستور مستقیم همسر سابقش پاتریزیا رجیانی انجام شده که در این فیلم لیدی گاگا ایفاگر نقش وی می باشد.
این فیلم براساس کتابی با عنوان «خانه گوچی: داستانی پرشور از قتل، جنون، شکوه و طمع» نوشته سارا فوردن ساخته می‌شود که قرار است امسال در ماه نوامبر اکران عمومی شود.