انیمیشن «خانه» به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی حامد عزیزی، نامزد کسب جایزه در جشنواره بین‌المللی فیلم قهرمانان ایتالیا شد.
این اثر در ژانر درام و علمی تخیلی ساخته شده است که به موضوع حفاظت از محیط زیست می‌پردازد و مدت زمان آن یک دقیقه است.
«خانه» با نگاه آینده‌نگرانه و هشدار به انسان‌ها تولید شده و در خلاصه داستان آن آمده است: «خیلی دور خیلی نزدیک، همه به دنبال بازگشت به اصالت خود هستند و دلشان در خانه آرام می‌گیرد.از خانه خود محافظت کنیم.»
این انیمیشن محصول سینمای مستقل و تجربی است و تنها نماینده ایران در این جشنواره است. پخش بین‌المللی پویانمایی «خانه» را استودیو چهار و هرنان اورتیز بر عهده دارد.
پویانمایی «خانه» پیش از این نامزد بهترین انیمیشن کوتاه از فستیوال فیلم مکمینویل آمریکا شده است و همچنین جایزه بهترین جلوه‌های بصری آینده‌نگر را از فستیوال پورتو سزارئو و جایزه بهترین انیمیشن با نگاه خلاقه به معماری شهری آینده از جشنواره فیلم عجمان امارت را کسب کرد.
این جشنواره در سه بخش فیلم و سریال‌های بین‌المللی، تلویزیون و پخش آنلاین (با تمرکز بر علمی تخیلی، فانتزی، ترسناک، هیجان‌انگیز، اکشن ماجراجویی، سینمای کمیک) و فیلم کوتاه و سریال برگزار می‌شود که بر ژانرهای واقعی و خارق‌العاده تمرکز دارد.
سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم قهرمانان ایتالیا در تاریخ ۲۴ تا ۲۶ نوامبر (برابر با ۳ تا ۵ آذرماه) در شهر رم برگزار می‌شود. آثار راه یافته به این جشنواره در بخش‌های انیمیشن، فیلم کوتاه، آکادمی‌ها، مستند و موزیک ویدئو با هم رقابت می‌کنند و در هر بخش جوایزی به برگزیدگان اهدا می‌شود.